facebook

STOWARZYSZENIE INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW MECHANIKÓW POLSKICH

» O FIRMIE » UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE » SZKOLENIA ZAWODOWE » SZKOLENIA BHP » KONTAKT

Wybierz:

Formularz kontaktowy:


Rodzaj szkolenia:


Imie: *
Nazwisko: *
Miejscowość:
Telefon:
E-mail: *
Zapytanie:
Pola obowiązkowe *
Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu do potrzeb realizacji zapytania

Kurs na wózki widłowe


Kurs na wózki widłowe w ostatnim czasie, jak pokazują nasze statystyki, jest najczęściej i najchętniej wybierany przez państwa. To oznacza, iż tego typu kwalifikacje przydają się na rynku pracy.


Do kursu na wózki widłowe może przystąpić każdy, kto posiada minimum podstawowe wykształcenie, kto skończył 18 lat oraz ten, kto posiada dobry stan zdrowia poświadczony przez lekarza. Tego typu badania można wykonać za naszym pośrednictwem.


Kurs na wózki widłowe odbywa się w trzech etapach (teoretycznym, praktycznym, egzamin).


Część teoretyczna kursu dotyczy wiedzy, której zdobycie potrzebne jest do wykonywania tego zawodu. Wszystkie udostępniane przez nas informacje i zagadnienia przygotowywane są dla państwa z udziałem kadry naukowej Politechniki Śląskiej. Dzięki temu zarówno my jak i państwo uczestniczący w kursie mogą mieć pewność, iż materiały dydaktyczne udostępniane przez naszą firmę są na bardzo wysokim poziomie. Ponadto umożliwiają one przygotowanie się do kolejnych etapów- zajęć praktycznych i egzaminu.


Część praktyczna kursu obejmuje zajęcia, które prowadzone są między innymi na placach manewrowych albo w halach produkcyjnych (to gwarancja prowadzenia kursów przez cały okrągły rok). Zajęcia praktyczne prowadzone są oczywiście przez wykwalifikowanych i doświadczonych instruktorów, którzy bardzo chętnie dzielą się swoimi spostrzeżeniami i swoją bogatą wiedzą. Nasi pracownicy są otwarci na państwa pytania i zawsze gotowi do pomocy.


To jakie będzie szkolenie, i jak będą wyglądały zajęcia zarówno teoretyczne, praktyczne i egzamin, zależne jest od wyboru przez państwa rodzaju i typu wózka widłowego. A jak wiadomo jest ich kilka. Nasza firma oferuje państwu kurs na wózki widłowe unoszące, podnośnikowe, naładowne i specjalne.


Kurs kończy się egzaminem zarówno z wiedzy teoretycznej jak również praktycznej. Co ważne jego koszt wliczony jest już w cenę kursu.


Pozytywne zdanie egzaminu uprawnia państwa do wykonywania zawodu operatora wózka widłowego, co poświadczone zostaje odpowiednimi dokumentami. Zaświadczenia te wydawane są bezterminowo i co ważne uznawane są one na terenie całej Unii Europejskiej. Wydajemy także zaświadczenia w językach obcych- języku angielskim, języku niemieckim.


Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty. Wyróżnia ją na pewno z pośród innych:


  • elastyczne podejście do klienta

  • atrakcyjne ceny i możliwość płacenia na raty

  • ogólnopolski zasięg i mobilność- jesteśmy dostępni dla państwa w różnych miastach naszego kraju

  • skuteczność- zdawalność egzaminu końcowego 100%

 

Zachęcamy do kontaktu.

 

Grupa Silesia SIMP