facebook

STOWARZYSZENIE INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW MECHANIKÓW POLSKICH

» O FIRMIE » UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE » SZKOLENIA ZAWODOWE » SZKOLENIA BHP » KONTAKT

Wybierz:

Formularz kontaktowy:


Rodzaj szkolenia:


Imie: *
Nazwisko: *
Miejscowość:
Telefon:
E-mail: *
Zapytanie:
Pola obowiązkowe *
Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu do potrzeb realizacji zapytania

Kurs spawacza

 

Na polskim rynku coraz częściej brakuje pracowników o typowym zawodowym wykształceniu. Dlatego właśnie, warto jest zainteresować się naszą ofertą.Kurs spawacza, który dla państwa przygotowaliśmy umożliwi państwu zdobycie określonych umiejętności, które obecnie są bardzo poszukiwane. Ukończenie kursu to nie tylko podnoszenie kwalifikacji zawodowych, ale także możliwość zdobycia lepszej pracy, czy też uzyskania dodatkowego stanowiska w obecnym zakładzie.


Organizowany przez nas kurs odbywa się najczęściej na tak zwanych trzech poziomach zaawansowania. Co to oznacza? Otóż jest to poziom podstawowy, poziom ponadpodstawowy (etap 1) oraz poziom ponadpodstawowy (etap 2). Oczywiście każda część kursu posiada dwie odsłony: teoretyczną i tą równie ważną- praktyczną. Podobnie jest z egzaminem końcowym- uczestnik musi wykazać się zarówno wiedzą teoretyczną, jak również musi potrafić pokazać swoje umiejętności w praktyce. Egzamin przeprowadzany jest zgodnie z zachowaniem normy PN-EN 287-1+A1.


 

To co jeszcze należy wiedzieć na temat egzaminu końcowego to fakt, że organizowany jest on przed specjalną komisją powołaną przez Instytut Spawalnictwa. Pomyślne zaliczenie go skutkuje uzyskaniem odpowiednich uprawnień poświadczonych certyfikatami i książeczką spawacza. Zdobyte uprawnienia posiadają kilka zakresów:  • spawanie elektryczne

  • spawanie gazowe

  • spawanie metodą MAG

  • spawanie metodą MIG

  • spawanie metodą TIK

 

Ważne: uprawnienia spawalnicze posiadają okres ważności- należy odnawiać je co dwa lata.


Naszą ofertę kierujemy do tych, którzy są zainteresowani pracą w tym zawodzie. Powinni oni jednak spełniać trzy główne warunki:


  • wykształcenie minimum podstawowe

  • ukończony 18 rok życia

  • dobry stan zdrowia poświadczony przez lekarza

 

Serdecznie zapraszamy do skontaktowania się z nami i skorzystania z naszej propozycji kursu.


Zapraszamy do kontaktu


Grupa Silesia SIMP