facebook

STOWARZYSZENIE INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW MECHANIKÓW POLSKICH

» O FIRMIE » UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE » SZKOLENIA ZAWODOWE » SZKOLENIA BHP » KONTAKT

Wybierz:

Formularz kontaktowy:


Rodzaj szkolenia:


Imie: *
Nazwisko: *
Miejscowość:
Telefon:
E-mail: *
Zapytanie:
Pola obowiązkowe *
Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu do potrzeb realizacji zapytania

Szkolenia UDT


Dla wszystkich osób chcących podnieść swoje kwalifikacje zawodowe oferujemy szkolenia UDT, a więc szkolenia dotyczące obsługi i konserwacji urządzeń technicznych.Nasza firma proponuje państwu zdobycie niezbędnej wiedzy przy wykonywaniu tego typu czynności. Szkolenia UDT prowadzone są zgodnie z programem zaakceptowanym przez Urząd Dozoru Technicznego- są więc na bardzo wysokim poziomie. Prowadzone są one przez wykwalifikowaną i doświadczoną kadrę pracowników, którzy chętnie podzielą się z państwem swoją szeroką wiedzą.

 

Nasi specjaliści zawsze gotowi są do pomocy i odpowiedzi na państwa pytania. To dzięki nim zdobędą państwo określone informacje, bez których wykonywanie tegoż zawodu nie było by możliwe. Mamy tu na myśli zarówno wiedzę teoretyczną (zajęcia teoretyczne), jak również wiedzę praktyczną (zajęcia praktyczne).


Oferta naszej firmy skierowana jest do wszystkich. Pragniemy zainteresować nią zarówno osoby prywatne, chcące podnieść swoje kwalifikacje, jak również firmy, które pragną zdobyć tego typu uprawnienia. Szkolenia organizowane są w różnych miastach naszego kraju- na pewno każdy z państwa wybierze termin i miejsce dogodne dla niego. My jesteśmy firmą otwartą na klienta.

 


W programie szkolenia znajdują się między innymi:


  • zasady konserwacji dźwignic

  • zasady konserwacji przenośników i dźwigów

  • zasady obsługi urządzeń transportu bliskiego

  • i wiele innych.

Wszystkich zainteresowanych szczegółami oferty zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą. Kontakt do nas dostępny jest na owej stronie internetowej.

 

Zapraszamy do kontaktu

 

Grupa Silesia SIMP