facebook

STOWARZYSZENIE INŻYNIERÓW I TECHNIKÓW MECHANIKÓW POLSKICH

» O FIRMIE » UPRAWNIENIA ENERGETYCZNE » SZKOLENIA ZAWODOWE » SZKOLENIA BHP » KONTAKT

Wybierz:

Formularz kontaktowy:


Rodzaj szkolenia:


Imie: *
Nazwisko: *
Miejscowość:
Telefon:
E-mail: *
Zapytanie:
Pola obowiązkowe *
Wyrażam zgode na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu do potrzeb realizacji zapytania

Uprawnienia energetyczne

 

Specjalnie dla państwa, a więc wszystkich tych osób, które chcą podnieść swoje kwalifikacje zawodowe, czy też po prostu odświeżyć ich ważność, przygotowaliśmy ofertę kursów i szkoleń na uprawnienia energetyczne. Uprawnienia te dotyczą wykonywania zawodu elektryka, a więc zawodu ważnego i odpowiedzialnego, związanego głównie z eksploatacją i nadzorem urządzeń, instalacji i sieci.

 

Wszystkie informacje dotyczące szkoleń z zakresu uprawnień energetycznych (a więc daty, zakres tematyczny) odnajdziecie państwo w dziele download w zakładce uprawnienia energetyczne, lub pod numerem telefonu naszej firmy.

 

To o czym należy pamiętać, to fakt, iż zmieniły się przepisy dotyczące okresu ważności tychże uprawnień. Obecnie uprawnienia energetyczne wydawane są na okres 5 lat. Informacja ta, zawarta jest między innymi w ustawie z roku 2005.

 

Ustawa z dnia 4 marca właśnie 2005 roku związana jest ze zmianą aktu prawnego Prawo Energetyczne jak również aktu prawnego Prawo Ochrony Środowiska (Dz. U. 2005 Nr 62. poz. 552), która obowiązuje od 3 maja 2005 roku. Oznacza to, iż uprawnienia uzyskane przed wyżej wymienioną datą straciły ważność 3 maja 2010 roku.

 

Warto jest więc zainteresować się tymi terminami a tym samym przejrzeć naszą propozycję. Zapraszamy do kontaktu wszystkie osoby- zarówno fizyczne jak również firmy czy grupy zorganizowane. Jesteśmy przygotowani i czekamy na państwa w wielu miastach naszego kraju.

 

Aktualna lista szkoleń

Zapraszamy do kontaktu

 

Grupa Silesia SIMP